ZAWODY WĘDKARSKIE

18-19.04.2020 r. – 7:00 - Spławikowe Mistrzostwa Koła – Kamieniec

25-26.04.2020 r. – 7:00 - Gruntowe Mistrzostwa Koła (Fedder) – Kanał Gliwicki Dzierżno

03.05.2020 r.     – 7:00 - Spinningowe Mistrzostwa Koła – Dzierżno Małe  

30.05.2020 r.     – 9:00 - Zawody z okazji Dnia Dziecka – Kamieniec/Wilcze Gardło  

31.05.2020 r.     – 9:00 - Zawody z okazji Dnia Dziecka – Dzierżno II

14.06.2020 r.     – 6:00 - Puchar Wiosny (Spinning) – Pławniowice

21.06.2020 r.     – 7:00 - Grand Prix Fedder – Kamieniec

28.06.2020 r.     – 7:00 - Puchar Prezesa (Spławik) – Kanał Gliwicki Łabędy

30.08.2020 r.     – 7:00 - Puchar pamięci członków Koła nr 13 (Spławik) – Kanał Gliwicki Dzierżno

06.09.2020 r.     – 7:00 - Grand Prix Fedder – Kanał Gliwicki Dzierżno

13.09.2020 r.     – 7:00 - Puchar Prezesa (Spinning) Dzierżno Małe

11.10.2020 r.     – 7:00 - Spinningowe zakończenie sezonu – Dzierżno Małe

17.10.2020 r.     – 7:00 - Grand Prix Fedder – Kanał Gliwicki Łabędy

18.10.2020 r.     – 7:00 - Puchar Komisji Sportowej (Spławik) – Kanał Gliwicki Łabędy


Kasa koła

jest czynna w godzinach

od 13:00 do 17:00

w okresach:

 

- od 01.01 do 30.04.2020 r.

  we wtorki i piątki 

 

- od 01.05 do 31.12.2020 r.

  tylko we wtorki 

 

Egzaminy i opłaty

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Zarząd Koła

 

 

ZARZĄD

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA

Informujemy że, zgodnie z teminarzem zawodów w dniach 16/17.05.2015r., odbędą się w 2 turach Spławikowe Mistrzostwa Koła, akwen Kanał Łabędy, zbiórka godz 7:00 przy nasypie kolejowym ( jadąc od ulicy Staromiejskiej, Portowej przed wiaduktem w lewo ) Zapraszamy członków Koła PZW nr 13 Gliwice do wspólnej rywalizacji.

Wyniki zawodów: Senior

Wyniki Kadet

 Wyniki Junior

MŁODZIEŻOWE ZAWODY WĘDKARSKIE DO LAT 16

Przypominamy że, w dniu 09.05.2015r.(sobota ) na zbiorniku "Emil" w Gliwicach przy ul.Kujawskiej odbędą się Młodzieżowe Spławikowe Zawody Wędkarskie, uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych Powiatu Gliwickiego i Miasta Gliwice. Zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami lub opiekunami, zbiórka godz.8:00.

Wyniki zawodów: Startowało 15 zawodników ( w tym 3 dziewczyny ) wygrał:

1.Bankiewicz Szymon 4395 pkt, 2. Jurczyk Piotr 3340 pkt, 3. Rys Grzegorz 3125 pkt, 4. Okrągły Kacper 2980 pkt,

5. Janota Dawid 2965 pkt, 6. Widera Rafał 2640 pkt, 7. Wasieczko Mariusz 2240pkt, 8. Żak Zofia 2210 pkt

9. Tomczyk Bartłomiej 1990 pkt, 10. Hamerla Maciej 1890 pkt, 11. Kawęcka Gabriela 1615 pkt,

12. Kampe Szymon 1415pkt, 13. Wójcik Mateusz 1310 pkt, 14. Hryb Jan 950 pkt, 15. Kawęcka Amelia 570 pkt

Gratulujemy Wszystkim udanych zawodów.

 

ZAWODY REJONU VII

Informujemy że w dniu 25.04.2015r.,( sobota ) w godz.9-13 na zbiorniku Pławniowice Małe odbędą się zawody spławikowe Rejonu VII : Kadetów- Eliminacje Młode Talenty oraz Juniorów- Eliminacje Drużynowe. ZAPRASZAMY

Wyniki Zawodów :

Eliminacjach Młode Talenty startowało 24 zawodników.

1.miejsce - Natalia Samol ( Koło nr 43 Pyskowice) 3740 pkt.,

2. Łukasz Kaprak (Koło nr 65 Zabrze) 2030pkt.,

3. Dawid Liberek ( Koło nr 43 Pyskowice) 1975pkt.,

W Eliminacjach Drużynowych Juniorów Startowało 9 drużyn

1. Miejsce- Koło nr 13 Gliwice 5pkt. ( 10750pkt )

( T.Wasieczko,P.Złotoś,R.Widera)

2. Koło nr 43 Pyskowice II 6pkt. ( 9615pkt) (Sz.Adamczyk,Ł.Kotucha,K.Gryboś)

3. Koło nr 43 Pyskowice 7 pkt.( 10660)( A.Szwec,Ł.Piech,Sz.Leksy)

Organizator zawodów Koło nr 13 Gliwice, Dziękuje Wszystkim za udzieloną pomoc przy organizacji zawodów w szczególności Kołu nr 43 Pyskowice oraz sponsorowi Firmie Harison-Profesjonalne zanęty wędkarskie. Gratulujemy Wszystkim osiagnięcia dobrych wyników a w szczególności Zwycięzcom.

 

 

GRAND PRIX KOŁA w 2014r.

Wyniki GRAND PRIX KOŁA w 2014r. GRATULUJEMY!

                        SENIOR

 

 

 JUNIOR

 

KADET

 

 

SPINNING