KASA KOŁA

Kasa koła

jest czynna w godzinach

od 13:00 do 17:00

w okresach:

od 01.01 do 30.04.2021 r.

  we wtorki i piątki 

od 01.05 do 31.12.2021 r.

  tylko we wtorki 


Pamiętaj o maseczce
i zachowaniu dystansu

Egzaminy i opłaty

TERMINY ZAWODÓW 2021

10-11.04.2021r. Gruntowe Mistrzostwa Koła (Feeder) - Kanał Gliwicki Łabędy

09.05.2021 r.     Spiningowe mistrzostwa Koła / z łodzi / - zbiornik Pławniowice Duże

22-23.05.2021r. Spławikowe Mistrzostwa Koła - Kanał Gliwicki Łabędy

30.05.2021 r.     Zawody z okazji Dnia Dziecka - Łowisko Specjalne Dzierżno

06.06.2021 r.     Zawody Gruntowe GPF III tura - Kanał Gliwicki Dzierżno

27.06.2021 r.     Spławikowy Puchar Prezesa - Kanał Gliwicki Dzierżno

29.08.2021 r.     Spławikowy Puchar Panięci Członków Koła - Kanał Gliwicki Łabędy

05.09.2021 r.     Zawody Gruntowe GPF IV tura - Kanał Gliwicki Łabędy

19.09.2021 r.     Spiningowy Puchar Prezesa - Zbiornik Dzierżno Małe

09.10.2021 r.     Spławikowy Puchar Komisji Sportowej - Kanał Gliwicki Łabędy

10.10.2021 r.     Spiningowy Puchar Prezesa - Zbiornik Pławniowice Duże

16.10.2021 r.     Zawody Gruntowe GPF V tura - Kanał Gliwicki Łabędy

17.10.2021 r.     Spiningowe Zakończenie Sezonu - Zbiornik Dzierżno Małe

Szczegóły w aktualnościach

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Zarząd Koła

 

 

ZARZĄD KOŁA

 

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA

Informujemy że, zgodnie z teminarzem zawodów w dniach 16/17.05.2015r., odbędą się w 2 turach Spławikowe Mistrzostwa Koła, akwen Kanał Łabędy, zbiórka godz 7:00 przy nasypie kolejowym ( jadąc od ulicy Staromiejskiej, Portowej przed wiaduktem w lewo ) Zapraszamy członków Koła PZW nr 13 Gliwice do wspólnej rywalizacji.

Wyniki zawodów: Senior

Wyniki Kadet

 Wyniki Junior

MŁODZIEŻOWE ZAWODY WĘDKARSKIE DO LAT 16

Przypominamy że, w dniu 09.05.2015r.(sobota ) na zbiorniku "Emil" w Gliwicach przy ul.Kujawskiej odbędą się Młodzieżowe Spławikowe Zawody Wędkarskie, uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych Powiatu Gliwickiego i Miasta Gliwice. Zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami lub opiekunami, zbiórka godz.8:00.

Wyniki zawodów: Startowało 15 zawodników ( w tym 3 dziewczyny ) wygrał:

1.Bankiewicz Szymon 4395 pkt, 2. Jurczyk Piotr 3340 pkt, 3. Rys Grzegorz 3125 pkt, 4. Okrągły Kacper 2980 pkt,

5. Janota Dawid 2965 pkt, 6. Widera Rafał 2640 pkt, 7. Wasieczko Mariusz 2240pkt, 8. Żak Zofia 2210 pkt

9. Tomczyk Bartłomiej 1990 pkt, 10. Hamerla Maciej 1890 pkt, 11. Kawęcka Gabriela 1615 pkt,

12. Kampe Szymon 1415pkt, 13. Wójcik Mateusz 1310 pkt, 14. Hryb Jan 950 pkt, 15. Kawęcka Amelia 570 pkt

Gratulujemy Wszystkim udanych zawodów.

 

ZAWODY REJONU VII

Informujemy że w dniu 25.04.2015r.,( sobota ) w godz.9-13 na zbiorniku Pławniowice Małe odbędą się zawody spławikowe Rejonu VII : Kadetów- Eliminacje Młode Talenty oraz Juniorów- Eliminacje Drużynowe. ZAPRASZAMY

Wyniki Zawodów :

Eliminacjach Młode Talenty startowało 24 zawodników.

1.miejsce - Natalia Samol ( Koło nr 43 Pyskowice) 3740 pkt.,

2. Łukasz Kaprak (Koło nr 65 Zabrze) 2030pkt.,

3. Dawid Liberek ( Koło nr 43 Pyskowice) 1975pkt.,

W Eliminacjach Drużynowych Juniorów Startowało 9 drużyn

1. Miejsce- Koło nr 13 Gliwice 5pkt. ( 10750pkt )

( T.Wasieczko,P.Złotoś,R.Widera)

2. Koło nr 43 Pyskowice II 6pkt. ( 9615pkt) (Sz.Adamczyk,Ł.Kotucha,K.Gryboś)

3. Koło nr 43 Pyskowice 7 pkt.( 10660)( A.Szwec,Ł.Piech,Sz.Leksy)

Organizator zawodów Koło nr 13 Gliwice, Dziękuje Wszystkim za udzieloną pomoc przy organizacji zawodów w szczególności Kołu nr 43 Pyskowice oraz sponsorowi Firmie Harison-Profesjonalne zanęty wędkarskie. Gratulujemy Wszystkim osiagnięcia dobrych wyników a w szczególności Zwycięzcom.

 

 

GRAND PRIX KOŁA w 2014r.

Wyniki GRAND PRIX KOŁA w 2014r. GRATULUJEMY!

                        SENIOR

 

 

 JUNIOR

 

KADET

 

 

SPINNING